פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

אייקון מנהל

אימון אישי
למנהל

אייקון מרצה כתום

הרצאות
למנהלים

אייקון הרצאות

אימון למנהלי
משאבי אנוש

ההון האנושי הוא הנכס החשוב ביותר של הארגון. המנהלים העומדים בראש הפירמידה הם הכח שמניע את הארגון והמצפן שמוביל אותו. חובה להשקיע במנהלים ולתת להם כלים שיוכלו להביא אותם למיצוי מרבי של יכולותיהם.

פתחנו במיוחד בשבילך את האפשרות לבוא לייעוץ במכון או לקבל ייעוץ מרחוק באמצעות ZOOM.

להשארת פרטים לחץ/י כאן.

אנשים לוחצים ידיים ומחיכים 2
להביא את כישורי הניהול שלך לשיאים חדשים

אחד מהכלים היעילים ביותר לפיתוח מנהלים הוא אימון אישי למנהל. קרוב לוודאי שאימון אישי למנהל יכול לקדם מנהלים בארגון ובכך לקדם את הארגון כולו. לא קיים אדם אחד בעולם שמצליח לתפקד במאה אחוז מהיכולות הטמונות בו. כך גם המנהלים. לדוגמה, אלופי העולם בספורט, כולם נעזרים במאמן מאחר שהם יודעים כי לא יוכלו להגיע לבד להישגים שיביאו אותם לאליפות. אימון אישי למנהל בארגון יוכל להעצים אותו לקראת האליפות – להיות אלוף בניהול.

דרכים חדשות בניהול

הרצאות למנהלים הן כלי ארגוני ממדרגה ראשונה לפתרון בעיות תקשורת בארגון, להרחבת הידע ולפיתוח כישורי מנהיגות אצל המנהלים. הרצאות למנהלים אפשר לשלב עם סדנאות.

יש ארבע סיבות טובות מדוע לקיים הרצאות למנהלים. ריענון הידע – כמו כל האנשים, מנהלים משתמשים רק בחלק קטן מנושאי הניהול אותם למדו. הרצאות למנהלים נותנות ריענון לנושאים שנשכחו ונזנחו עם הזמן. חדשנות והרחבת הידע. מנהלים עסוקים בבעיות היומיום, אין להם זמן להתעדכן. הרצאות למנהלים פותחות כיווני חשיבה חדשים ודרכים יצירתיות וחדשות לפתרון בעיות. מפגש עמיתים. במהלך ההרצאות לפיתוח מנהלים אפשר לשלב דיון על אירועים שקרו בארגון. דיון בין עמיתים תוך החלפת דעות והעלאת דרכים אלטרנטיבות לפתרון בעיות. פורום להעברת אינפורמציה. בהרצאות למנהלים ההנהלה יכולה להעביר נושאים ומסרים חשובים תוך הדגשת המדיניות אותה היא רוצה לקדם.

הרצאות מנהלים
אנשים לוחצים ידיים ומחיכים
שיפור תהליכי מיון מועמדים

למנהל משאבי אנוש יש תפקידים רבים. התפקיד החשוב ביותר הוא מיון המועמדים לארגון. מנהל משאבי אנוש קובע מי יכנס לארגון ומי לא. לפני הפניית מועמד לאבחון במכון מיון הוא עובר סינון ראשוני אצל מנהל משאבי אנוש שמראיין אותו. מחקרים הראו שבמרבית המקרים ראיון קבלה לעבודה הוא חסר תוקף וחסר מהימנות. את זה אפשר לתקן באמצעות שיטות ריאיון חדשניות. אימון מנהל משאבי אנוש יכול להעלות את מהימנות ותוקף הריאיון לקבלה לעבודה.

למה כדאי לעבוד איתי?
אייקון אדם חושב

פיתוח
מנהלים

אייקון שיחה

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

אייקון ידיים עם לב

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

אייקון מטרה

הצלחה
בהשגת היעדים

אייקון סימן בוצע

שאלונים
ומבחנים יחודיים

אייקון דיפלומה

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך
מרצה בסדנה

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »
ספר נהל את אישיותך - גרי

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »