הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים

תוכן עיניינים

מנהלים הם עמוד התווך שמחזיק את הארגון, הם המנוע של הארגון והלב שלו. הם הערך החשוב ביותר של הארגון. חובה להשקיע במנהלים ולפתח אותם.

לרוב, ביומיום, מנהלים עובדים תחת לחצים. לחץ של זמן ויעדים. לחץ של ההנהלה מלמעלה ולחץ של עובדים מלמטה. הלחצים גורמים לשחיקה אישית. השחיקה פוגעת בתפקוד של המנהלים וכך בתפקוד של הארגון כולו. אחת השיטות הטובות ביותר למנוע שחיקה היא להביא לארגון הרצאות למנהלים.

4 סיבות מדוע לקיים הרצאות למנהלים

  1. ריענון הידע. ניהול מקצוע שניתן ללמוד אותו. כמו כל האנשים, מנהלים מתקבעים בהרגלים. הם משתמשים רק בחלק קטן מנושאי הניהול אותם למדו. הרצאות למנהלים נותנות ריענון לנושאים שנשכחו ונזנחו עם הזמן.
  2. חדשנות. כמו במרבית התחומים, גם במדע הניהול, יש חידושים והמצאות. מנהלים עסוקים בבעיות היומיום, אין להם זמן להתעדכן. הרצאות למנהלים פותחות כיווני חשיבה חדשים ודרכים יצירתיות וחדשות לפתרון בעיות.
  3. מפגש עמיתים. הרצאות לפיתוח מנהלים אפשר להפוך לסדנאות ולשלב בהן דיון על אירועים שקרו בארגון. זה המקום הטוב ביותר לשיפור התקשורת בתוך הארגון ולפתרון קונפליקטים. רצוי לפתח חשיבה ודיון בין עמיתים על אירועים שקרו, תוך החלפת דעות והעלאת דרכים אלטרנטיבות לפתרון בעיות.
  4. פורום להעברת אינפורמציה. הרצאות למנהלים הוא המקום הטוב ביותר בו ההנהלה יכולה להעביר נושאים ומסרים חשובים תוך הדגשת המדיניות אותה היא רוצה לקדם.

נושאים להרצאות

פיתוח כישורי מנהיגות

תכונות המנהל הטוב

הנעת עובדים

איך לבחור עובדים טובים

למה כדאי לעבוד איתי?

פיתוח
מנהלים

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

הצלחה
בהשגת היעדים

שאלונים
ומבחנים יחודיים

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »