הצלחה וחיים מאושרים

הצלחה וחיים מאושרים

אייקון אימון

אימון
להצלחה ואושר

אייקון הכנה לראיון עבודה

הכנה
לראיון עבודה

אייקון הסבה מקצועית 2

ייעוץ
להסבה מקצועית

לבנות את החיים צריך כל החיים. לא מספיק שקיבלת החלטות בגיל צעיר, במהלך החיים אתה משתנה, המשפחה משתנה, הקריירה משתנה, העולם משתנה. העולם מתקדם ואתה צריך להתקדם איתו. אנשים רבים יודעים שמשהו בחיים לא הולך כפי שהיו רוצים. הם מחפשים דרך כדי לחיות חיים יותר מלאים ומאושרים.

הפתגם הישן אומר שחיים רק פעם אחת, הפתגם החדש אומר שחיים הרבה פעמים. חיים כל הזמן. כל רגע בחיים צריך לחיות. כל אחד צריך לחיות עם עצמו, עם משפחתו, עם הקריירה שלו ועם הסביבה החברתית.

פתחנו במיוחד בשבילך את האפשרות לבוא לייעוץ במכון או לקבל ייעוץ מרחוק באמצעות ZOOM.

להשארת פרטים לחץ/י כאן.

אישה צעירה מחיכת
לפרוץ חסמים ולשפר את החיים

ליווי להצלחה ולחיים מאושרים

אם את או אתה רוצים לעשות שינוי ומחפשים יותר משמעות לחיים, ייעוץ/אימון יכול להיות הפיתרון.

הצלחה וחיים מאושרים הן מטרות החיים. במשפחה, בקריירה, בחברה. החיים הם מסע שיש בו עליות ומורדות. במסע החיים צריך למצוא את האיזון בין כל הכוחות והלחצים שמסביבנו ולהמציא את עצמנו מחדש. זה לא תמיד פשוט. זה לא תמיד קל.

בליווי להצלחה ולחיים מאושרים צריך להגדיר מה חסר לך. להציב מטרות ולהחליט איך להתקדם לקראת המטרות החדשות. לפעמים זה לפתור אתגרים פנימיים. ולעיתים זה להשיג יעדים חיצוניים.

למחפשי עבודה

הכנה לראיון עבודה

זה עלול להיות סיכון גדול מדי להגיע לראיון עבודה בלי הכנה. במיוחד אם הראיון הבא יכול להיות ההזדמנות של החיים שלך. הזדמנות שאתה צריך לעשות את הכל כדי לא לפספס אותה.

בראיון העבודה תשב מול מראיין מומחה שרואה הרבה מועמדים. למפגש איתו  אתה צריך להתכונן היטב. עליך לדעת מה להגיד, איך להגיד, ובמיוחד לדעת מה לא להגיד. כמובן שאתה צריך להגיד רק את האמת. אבל את האמת אפשר להגיד בדרכים שונות.

בהכנה לראיון עבודה אתה מתרגל שוב ושוב. אתה עושה סימולציות מול מראיין מומחה שמתקן אצלך את נקודות החולשה, ובכך מעלה את סיכוייך לעבור בהצלחה את הראיון.

אדם קורא מדף
בחור צעיר חושב
למי שמרגיש תקוע או שחוק בעבודה הנוכחית ורוצה שינוי

הסבה מקצועית ובחירת מקצוע

אם הגעת למסקנה שאתה לא מרוצה מהתפקיד שלך, בין אם אתה שכיר או עצמאי, ייעוץ להסבה מקצועית יכול להתאים לך. רבים מפחדים לעשות שינוי. הם נשארים תקועים שנים רבות במקום שלא טוב להם בו. 

זכור! החיים קצרים ואסור לבזבז אותם.

אם אינך מרוצה, כנראה אתה צריך לעשות שינוי. בייעוץ להסבה מקצועית תוכל לבדוק את עצמך. השאלה היא איזה שינוי יכול להתאים לך? האם להתקדם ולשנות תפקיד? האם לשנות את מקום העבודה? או האם לשנות מקצוע?

זכור, במהלך השנים אתה משתנה, העולם משתנה, הדרישות משתנות. חשוב שלא תשאר תקוע ולא תדרוך במקום.

למה כדאי לעבוד איתי?
אייקון אדם חושב

פיתוח
מנהלים

אייקון שיחה

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

אייקון ידיים עם לב

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

אייקון מטרה

הצלחה
בהשגת היעדים

אייקון סימן בוצע

שאלונים
ומבחנים יחודיים

אייקון דיפלומה

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך
מרצה בסדנה

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »
ספר נהל את אישיותך - גרי

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »