הצלחה וחיים מאושרים

הצלחה וחיים מאושרים

אימון
להצלחה ואושר

הכנה
לראיון עבודה

ייעוץ
להסבה מקצועית

לבנות את החיים צריך כל החיים. לא מספיק שקיבלת החלטות בגיל צעיר, במהלך החיים אתה משתנה, המשפחה משתנה, הקריירה משתנה, העולם משתנה. העולם מתקדם ואתה צריך להתקדם איתו. אנשים רבים יודעים שמשהו בחיים לא הולך כפי שהיו רוצים. הם מחפשים דרך כדי לחיות חיים יותר מלאים ומאושרים.

הפתגם הישן אומר שחיים רק פעם אחת, הפתגם החדש אומר שחיים הרבה פעמים. חיים כל הזמן. כל רגע בחיים צריך לחיות. כל אחד צריך לחיות עם עצמו, עם משפחתו, עם הקריירה שלו ועם הסביבה החברתית.

פתחנו במיוחד בשבילך את האפשרות לקבל ייעוץ מרחוק באמצעות ZOOM.

לפרוץ חסמים ולשפר את החיים

אימון להצלחה ואושר

הצלחה וחיים מאושרים הן מטרות החיים. במשפחה, בקריירה, בחברה. החיים הם מסע שיש בו עליות ומורדות. במסע החיים צריך למצוא את האיזון בין כל הכוחות והלחצים שמסביבנו. זה לא תמיד פשוט. זה לא תמיד קל. 

במרוץ החיים, כמו בתחרויות ספורט אנחנו צריכים כל הזמן להשתפר ולהיות בכושר. כל אחד מאתנו, ובוודאי גם אתה, מגיע לצמתים בהם רצוי לקבל עזרה. לרוב אימון אישי יכול להיות הפתרון.

באימון אישי צריך לשאול את השאלות הנכונות. לקבוע מטרות. לבחון דרכי פעולה אפשריות ולבחור את הדרך שיש בה את הסיכוי הגדול ביותר להשגת המטרות.

למחפשי עבודה

הכנה לראיון עבודה

זה עלול להיות סיכון גדול מדי להגיע לראיון עבודה בלי הכנה לראיון עבודה. במיוחד אם הראיון הבא יכול להיות ההזדמנות של החיים שלך. הזדמנות שאתה צריך לעשות את הכל כדי לא לפספס אותה.

בראיון העבודה תשב מול מראיין מומחה בראיונות שרואה הרבה מועמדים. למפגש איתו  אתה צריך להתכונן היטב. עליך לדעת מה להגיד, איך להגיד, ובמיוחד לדעת מה לא להגיד. כמובן שאתה צריך להגיד רק את האמת. אבל את האמת אפשר להגיד בדרכים שונות.

בהכנה לראיון עבודה אתה מתרגל שוב ושוב. אתה עושה סימולציות מול מראיין מומחה שמתקן אצלך את נקודות החולשה, ובכך מעלה את סיכוייך לעבור בהצלחה את הראיון.

לפורש צ.ה.ל. תוכל לקבל הכנה לראיון עבודה וכתיבת קורות חיים בוואוצ'ר ממחלקת הפרישה.

למי שמרגיש תקוע או שחוק בעבודה הנוכחית ורוצה שינוי

הסבה מקצועית ובחירת מקצוע

אם הגעת למסקנה שאתה לא מרוצה מהתפקיד שלך, בין אם אתה שכיר או עצמאי, ייעוץ להסבה מקצועית יכול להתאים לך. רבים מפחדים לעשות שינוי. הם נשארים תקועים שנים רבות במקום שלא טוב להם בו. החיים קצרים ואסור לבזבז אותם.

אם אינך מרוצה, כנראה אתה צריך לעשות שינוי. בייעוץ להסבה מקצועית תוכל לבדוק את עצמך. השאלה היא איזה שינוי יכול להתאים לך? האם להתקדם ולשנות תפקיד במקום העבודה? האם לשנות את מקום העבודה? או האם לשנות מקצוע?

זכור, במהלך השנים אתה משתנה, העולם משתנה, הדרישות משתנות. חשוב שלא תשאר תקוע ולא תדרוך במקום.

למה כדאי לעבוד איתי?

פיתוח
מנהלים

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

הצלחה
בהשגת היעדים

שאלונים
ומבחנים יחודיים

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »