פיתוח קריירה

פיתוח קריירה

אימון
אישי לקריירה

הכנה
לראיון עבודה

ייעוץ
להסבה מקצועית

פיתוח קריירה צריך לעשות כל החיים. לא מספיק שבחרת בגיל צעיר במקצוע במהלך החיים אתה משתנה, העולם משתנה, מקום העבודה משתנה. העולם מתקדם ואתה צריך להתקדם איתו. אנשים רבים יודעים שהיו רוצים לעשות שינוי. למשל, החלפת מקום עבודה או מקצוע. אבל הם מפחדים, ובגלל זה נשארים תקועים ומתוסכלים.

הדרך הנכונה היא למצוא איזון בחיים. גם להצליח וגם לחיות חיים מאושרים.


הפתגם הידוע אומר "שחיים רק פעם אחת" אבל את הפעם האחת הזו אסור לבזבז.

פיתוח קריירה יכול להיות בשיפור דרכי התמודדות במקום העבודה, בהתקדמות לתפקיד בכיר יותר, בפיתוח הרגלים חדשים, בצורך לצאת ללימודים ולהרחיב את הידע, בהסתגלות למקום עבודה חדש, בהסבה מקצועית, בצורך לכתוב מחדש דף קורות חיים ולעשות הכנה לראיון עבודה כדי להתמודד על תפקיד חדש.

פתחנו במיוחד בשבילך את האפשרות לקבל ייעוץ מרחוק באמצעות ZOOM.

לפרוץ חסמים ולשפר הישגים

אימון אישי לקריירה

במרוץ החיים, כמו בתחרויות ספורט אנחנו צריכים כל הזמן להשתפר ולהיות בכושר. כל אחד מאתנו, ובוודאי גם אתה, מגיע בחיים לצמתים בהם אנחנו מחפשים לקבל עזרה. אימון אישי לקריירה יכול להתאים גם לך אם אתה שכיר וגם אם אתה עצמאי.

אם אתה שכיר אולי תוכל לקבל בתוך הארגון את האימון האישי לקריירה. היתרון של אימון אישי לקריירה על ידי מאמן מחוץ לארגון הוא שהמאמן שומר על סודיות. כך אתה לא חייב לחשוף את חולשותיך בתוך הארגון. אימון אישי ממוקד בשאיפותיך ורצונותיך, המאמן מגדיר אתך יעדים, עוזר לך לזהות מכשולים וקשיים, ומוצא אתך את הדרכים לפריצת דרך והתקדמות.

עצמאי יכול להימצא בבעיה עוד יותר גדולה. אף אחד לא נותן לך משכורת. אתה צריך לדאוג לעצמך. המאמן הוא זה שיוכל, אולי, לעזור לך לשפר הישגים.

למחפשי עבודה

הכנה לראיון עבודה

זה עלול להיות סיכון גדול מדי להגיע לראיון עבודה בלי הכנה לראיון עבודה. במיוחד אם הראיון הבא יכול להיות ההזדמנות של החיים שלך. הזדמנות שאתה צריך לעשות את הכל כדי לא לפספס אותה.

בראיון העבודה תשב מול מראיין מומחה בראיונות שרואה הרבה מועמדים. למפגש איתו  אתה צריך להתכונן היטב. עליך לדעת מה להגיד, איך להגיד, ובמיוחד לדעת מה לא להגיד. כמובן שאתה צריך להגיד רק את האמת. אבל את האמת אפשר להגיד בדרכים שונות.

בהכנה לראיון עבודה אתה מתרגל שוב ושוב. אתה עושה סימולציות מול מראיין מומחה שמתקן אצלך את נקודות החולשה, ובכך מעלה את סיכוייך לעבור בהצלחה את הראיון.

לפורש צ.ה.ל. תוכל לקבל הכנה לראיון עבודה וכתיבת קורות חיים בוואוצ'ר ממחלקת הפרישה.

למי שמרגיש תקוע או שחוק בעבודה הנוכחית ורוצה שינוי

הסבה מקצועית ובחירת מקצוע

אם הגעת למסקנה שאתה לא מרוצה מהתפקיד שלך, בין אם אתה שכיר או עצמאי, ייעוץ להסבה מקצועית יכול להתאים לך. רבים מפחדים לעשות שינוי. הם נשארים תקועים שנים רבות במקום שלא טוב להם בו. החיים קצרים ואסור לבזבז אותם.

אם אינך מרוצה, כנראה אתה צריך לעשות שינוי. בייעוץ להסבה מקצועית תוכל לבדוק את עצמך. השאלה היא איזה שינוי יכול להתאים לך? האם להתקדם ולשנות תפקיד במקום העבודה? האם לשנות את מקום העבודה? או האם לשנות מקצוע?

זכור, במהלך השנים אתה משתנה, העולם משתנה, הדרישות משתנות. חשוב שלא תשאר תקוע ולא תדרוך במקום.

למה כדאי לעבוד איתי?

פיתוח
מנהלים

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

הצלחה
בהשגת היעדים

שאלונים
ומבחנים יחודיים

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »