ייעוץ להסבה מקצועית

ייעוץ להסבה מקצועית

תוכן עיניינים

בחרת בכיוון מקצועי, למדת אותו או עבדת בו מספר שנים והגעת למסקנה שהמקצוע כבר לא מתאים ועליך לבחור במקצוע חדש. יכולות להיות כמה סיבות מדוע תרצה לעשות הסבה מקצועית: קושי להתפרנס, שיעמום, דריכה במקום, קושי להתקדם, או חוסר עניין. יתכן שבמהלך הייעוץ להסבה מקצועית יתברר שלא תצטרך לעשות הסבה מקצועית אלא תצטרך להתאים עצמך לשינויים שקרו בעולם המודרני, או שתצטרך ללמוד איך להשתלב בתוך ארגון.

פתחנו במיוחד בשבילך את האפשרות לבוא לייעוץ במכון או לקבל ייעוץ מרחוק באמצעות ZOOM.

להשארת פרטים לחץ/י כאן

האם אני צריך לעשות הסבה מקצועית?

אם אתה מוכשר והעיסוק שלך לא עונה על הצרכים שלך כנראה שאתה צריך שינוי. במהלך הייעוץ להסבה מקצועית חשוב לבדוק האם אתה נדרש לעשיית שינוי גדול, כמו למשל ממש להחליף מקצוע, ללמוד תחום חדש ושונה לגמרי ממה שעסקת בו עד עכשיו ולהתחיל קריירה חדשה. או לשינוי קטן, כמו למשל כניסה לעיסוק שמתבסס על המקצוע שלך אך דורש ממך מיומנויות חדשות שעדיין אין לך. כמו למשל מהנדס מכונות שעסק שנים רבות בפיתוח טכני יכול לעבור לתפקיד ייעוץ טכני, ניהול פרויקטים או ניהול לקוחות באותו תחום בו הוא מומחה.

מתי כדאי לעשות הסבה מקצועית?

אם אתה שואף לגבוה ומרגיש שיש לך בעיה עם העיסוק הנוכחי שלך אל תחכה. יש כאלה שיודעים שיש להם בעיה והם מחכים ומושכים את הזמן. לרוב הבעיות לא נפתרות מעצמן והמצב נעשה יותר ויותר קשה. אם אתה מרגיש שיש לך בעיה אל תחכה ותגיע לייעוץ להסבה מקצועית. במהלך הייעוץ אפשר לבדוק האם אתה זקוק להסבה מקצועית של "מאה ושמונים מעלות", ללמוד ולהשתלב בתחום מקצועי חדש, או שתזדקק להסבה מקצועית יותר קטנה המחייבת אותך לעשות שינויים קלים, תוכל להישאר בתחום המקצועי שלך, תזדקק רק ללמוד כמה מיומנויות שיאפשרו לך פריצת דרך חדשה.

הסבה מקצועית קבוצת אנשים

אני כבר לא צעיר האם יש לי סיכוי להצליח במקצוע חדש?

כמובן שבלי להכיר אותך אי אפשר להבטיח לך הצלחה. אבל אם במהלך הייעוץ להסבה מקצועית תבחר במקצוע שמתאים לך הרי קרוב לוודאי שיש לך סיכויים להצליח. רצוי שתתבסס כמה שיותר על ידע ומיומנויות שרכשת עד היום. יתכן אפילו שהסבה מקצועית תיתן לך הזדמנות להגשים חלומות ישנים שעד היום לא היה לך זמן להגיע אליהם או שפחדת לנסות אותם.

סיימתי תואר ראשון ואני לא מצליח למצוא עבודה. האם לעשות הסבה מקצועית?

המחקרים מראים שרבים עובדים בעבודות שאינן תואמות את התואר אותו למדו. בתחילת הייעוץ יש לבדוק האם עליך לשפר את כישורי חיפוש ומציאת העבודה שלך, או שכדאי לך לעשות הסבה מקצועית. ייעוץ להסבה מקצועית יכול לעזור לך למצוא את כיוון התעסוקה המתאים לך, יתכן שיהיה עליך ללמוד קורס נוסף שייתן לך מיומנויות חדשות, כך שלא תצטרך לבחור במסלול לימודים למקצוע חדש.

למה כדאי לעבוד איתי?
אייקון אדם חושב

פיתוח
מנהלים

אייקון שיחה

מענה טלפוני
לאחר סיום התהליך

אייקון ידיים עם לב

התהליך נעשה
איתי באופן אישי

אייקון מטרה

הצלחה
בהשגת היעדים

אייקון סימן בוצע

שאלונים
ומבחנים יחודיים

אייקון דיפלומה

ד"ר לפסיכולוגיה
תעסוקתית

מלאו את הפרטים
פוסטים על התהליך
מרצה בסדנה

סדנת מנהיגות

אם אתה יכול לעשות את כל העבודה לבד אינך זקוק לאנשים נוספים. אם לא, הרי אתה חייב להעסיק אנשים תחתיך ולנהל אותם. תפקידו של מנהל

קרא עוד »
ספר נהל את אישיותך - גרי

משפטים חכמים מהספר שלי

נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה "בכל  אחד מאתנו חבויים כוחות הרבה יותר חזקים ממה שאנחנו חושבים". "בחברת השפע רוב האנשים אינם רעבים. אבל

קרא עוד »